Konferenční prostory

Nové Adalbertinum není pouze hotel, ale kongresové a společenské centrum v samém srdci Hradce Králové. Naše sály a salonky disponují kapacitou až 700 osob a jsou vhodné pro společenské i firemní akce, od malých konferencí až po velké mezinárodní kongresy. Výstavní plochy, které můžete využít, dosahují celkové rozlohy 1800 m2.

Rezervovat
Velký sál

Velký sál Nového Adalbertina představuje největší kongresový prostor, který je ideální pro širokou škálu akcí, od konferencí přes přednášky až po workshopy. S kapacitou až 250 lidí v auditoriu a 160 lidí v školním uspořádání nabízí prostor pro různorodé setkání. S rozměry 16,6 x 12,5 metrů a celkovou plochou 207 m2 je sál dostatečně prostorný pro pohodlné uspořádání akcí. Velký sál je vybaven vestavěným laserovým projektorem, klimatizací a ozvučením, které zajišťují komfort a profesionální prezentaci.

Banketový sál

Banketový sál Nového Adalbertina, známý také jako Refektář, je nádherný prostor, který dříve sloužil jako jídelna mnichů. Tento nejzdobenější sál hotelu zaujme svou jedinečnou atmosférou, křišťálovými lustry a klenutými štukovanými stropy. Banketový sál je ideální volbou pro slavnostní akce, galavečeře či exkluzivní recepce, kde hosté ocení historický ráz a jedinečný šarm tohoto místa.

Malý sál

Malý sál Nového Adalbertina nabízí intimnější prostředí pro menší akce a setkání. S kapacitou 150 lidí v auditoriu a 120 lidí v školním uspořádání je sál flexibilní a přizpůsobivý. Jeho rozměry činí 15,8 x 7,6 metrů a celková plocha je 120 m2. Malý sál je vybaven projektorem, ozvučením a AV technikou, které zajistí profesionální průběh vaší akce. Tento sál je ideální volbou pro menší konference, workshopy či soukromé prezentace.

Foyer

Foyer Nového Adalbertina představuje elegantní a působivý prostor, který se nachází v hlavní a vedlejší chodbě objektu. Tyto chodby jsou zdobeny krásnými štukovanými klenutými stropy, které dodávají místu šarm a historickou atmosféru. Hlavní chodba má rozměry 65,2 (47,2) x 4,3 metrů. Foyer je ideálním prostorem pro přestávky mezi jednotlivými akcemi.

Salonek 206

Salonek 206 v Novém Adalbertinu je kompaktní a útulný prostor, ideální pro menší setkání či workshopy. S rozměry 8,2 x 8,1 metrů a plochou 66,4 m2 nabízí intimní atmosféru. Salonek je vybaven projektorem, plátnem a flipchartem, což zajišťuje efektivní průběh akce. Kapacita salonku činí 60+ lidí v auditoriu, 50 lidí ve školním uspořádání a 26 lidí ve tvaru písmene U. Salonek 206 je skvělou volbou pro menší semináře, školení či diskusní kola, kde se klade důraz na osobní kontakt a efektivní komunikaci.

Salonek 222

Salonek 222 v Novém Adalbertinu představuje další ideální prostor pro menší akce a setkání. Jeho rozměry 7,9 x 7,9 metrů a plocha 62,4 m2 vytvářejí příjemné a komorní prostředí. Salonek je vybaven projektorem, plátnem a flipchartem pro plynulý průběh vašich prezentací a workshopů. Kapacita salonku zahrnuje 60+ lidí v auditoriu, 50 lidí v školním uspořádání a 26 lidí ve tvaru písmene U.

Foyer - přízemí

Foyer v přízemí Nového Adalbertina je prostorný a vkusně zařízený prostor, který se nachází ve vedlejší chodbě objektu. Tento elegantní Foyer vám nabízí ideální místo pro přestávky mezi jednotlivými akcemi. Tato vedlejší chodba měří 27,5 x 3,4 metrů a je proto ideální pro občerstvení menších akcí v přilehlých sálech.

Nádvoří sv. Jana Pavla II

Vnitřní nádvoří v Novém Adalbertinu je naprosto okouzlujícím prostorem našeho komplexu. Nádvoří je k dispozici pro svatební obřady a intimní akce. Toto kouzelné místo nabízí vkusné a atmosférické prostředí pro vaše speciální události. S jeho půvabem a unikátním charakterem je vnitřní nádvoří ideálním prostorem pro vytvoření nezapomenutelných a intimních okamžiků.

Jižní terasy

Jižní terasy Nového Adalbertina představují úchvatné venkovní prostory, které jsou přímo dostupné z hotelu. Tento idylický koutek nabízí dokonalé místo pro svatby a menší setkání. S okouzlujícím prostředím a pohodlím přímo z hotelu se jižní terasy stávají ideálním místem pro vytvoření nezapomenutelných a intimních událostí.

Kaple sv. Vojtěcha

Kaple v prostorách Nového Adalbertina je nádherným a důstojným místem, které je k dispozici pro různé akce a obřady. Tato vznešená kaple poskytuje ideální prostor pro slavnostní události a důležité ceremonie. S jejím historickým šarmem a výjimečnou atmosférou se Kaple stává místem, kde můžete prožít nezapomenutelné okamžiky.