Catering

S pozornou obsluhou a chutným jídlem je zajištěn úspěch vaší akce. Nabízíme celou řadu možností pro každou příležitost. Menu lze přizpůsobit vašim individuálním potřebám a dietním požadavkům a naše jídlo je vždy čerstvě připraveno z vysoce kvalitních surovin. Kontaktujte nás ještě dnes, a my vám pomůžeme vytvořit nezapomenutelnou událost.

Kontakt
Další služby

Catering hotelu Adalbertinum přináší nejen vynikající gastronomický zážitek, ale také profesionální a kompletní servis pro jakoukoliv akci. Jsme schopni zajistit catering pro různé typy událostí, včetně svateb, firemních akcí, konferencí, oslav a dalších speciálních příležitostí.

S naším týmem zkušených kuchařů a servírek je zajištěn perfektní chod vaší akce. Naše široká nabídka zahrnuje rozmanité menu, které je přizpůsobeno vašim preferencím a potřebám. Ať už jde o formální banket, neformální finger food nebo rautové stoly, vždy se zaměřujeme na kvalitu surovin a kreativitu při přípravě pokrmů.

Při našem Cateringu vám poskytujeme veškeré potřebné vybavení a nádobí, které je nezbytné pro správný chod akce. Můžete se spolehnout na naše profesionální služby a důkladnou organizaci, která zajistí hladký průběh vaší události.

Navíc máme také vlastní restauraci, kde můžete ochutnat naše gastronomické pochoutky. Zastavte se v našem Banketovém sále!

Potřebujete zajistit catering vaší akce?